Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2100 mm, dural černá FCM-260-2100-11-04
Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2100 mm, dural černá FCM-260-2100-11-04
Šířka: 260 mm Délka: 2100 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost více jak týden i
Kód produktu FCM-260-2100-11-04
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2100 mm, dural černá FCM-260-2100-11-04
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2100 mm, dural černá FCM-260-2100-11-04